להגדיל תורה ולהאדירה

בשנת תש"ע (2010), במסגרת מיתוגו והתחדשותו, הוסיף הארגון לשמו את השם 'קביעותא'. שם זה מתמצת את המהות של סדרי הלימוד היומיים.

כיום, פועל הארגון הקדוש תחת השם: 'קביעותא – המפעל העולמי ללימוד המשנה וההלכה היומית'. המפעל מאחד תחתיו את כלל הפעילויות הנוגעות לענין המשנה וההלכה:

– מפעל הנצחה, משניות וקדיש

– שיעורי תורה במגוון דרכים וערוצים

– תכניות מבחנים

– ישיבות ערב לתשב"ר

– הנפקת לוחות של סדר הלימוד ברבבות עותקים

– הדפסת והפצת עלונים שבועיים

– מערכת טלפונית ממוחשבת

– אתר דיגיטלי משוכלל

– שלל פעילויות רבות ומגוונות

המפעל עומד בנשיאות מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, שמנחים ומכוונים את דרכו בכל צעד ושעל, וזוכה אצלם לאוזן קשבת בכל עת.

שכל יהודי יהיה מחובר לתורה

אכן, לימוד המשנה היומית הפך ברבות השנים לנחלת כלל הציבור, כאשר רבבות אנשים מכל העדות והחוגים הוגים דבר יום ביומו בלימוד 2 משניות ביום לפי הסדר שנקבע, כתקנת גדולי ישראל. ברוך השם אנו זוכים לראות עשרות אלפי אנשים שלומדים את הסדר, וממש אפשר לומר שאין פינה בעולם שקולה של המשנה אינו נשמע.

אין לוח שנה/לוח לימוד/עיתון חרדי ודתי – שמכבדים את עצמם, שסדר לימוד המשנה היומית אינו תופס מקום מרכזי בסדרי הלימוד.

כמו כן, רבים רבים הם הלומדים את סדר לימוד ההלכה היומית – 3 סעיפים ביום, כפי שהורה מרן החזון איש זיע"א. גם רעיון זה זכה להכרה חשובה על ידי עם ישראל. ארגונים ומוסדות רבים מעריכים ומוקירים את תרומתו ואת חשיבותו.

פעילות חובקת עולם

מלבד זאת, פעילותנו בהפצת המשנה חובקת ערים ומדינות, כשאלפי שיעורים נמסרים ומועברים:

– פיזית

– וירטואלית – באמצעים דיגיטליים שונים. כאשר, מסגרות לימוד רבות משלבות את המשנה היומית בסדרם הקבוע. כמו כן ישנם קווי תוכן שונים [ביניהם: 'קו קביעותא', 'קול הדף', 'קול הלשון', 'אמר אביי' ועוד קווים רבים], תחנות רדיו וערוצים שונים ברשת, המעבירים את לימוד המשנה היומית לכל החפץ בכך, בדרכים שונות ומגוונות, המתאימות לפסיפס רחב ככל הניתן.

במקביל, אנו מדפיסים לוחות לימוד שנתיים, עלוני לימוד שבועיים וקבצים תורניים תקופתיים המופצים ברבבות עותקים. העלונים, הלוחות והחוברות זוכים למקום של כבוד בעולם התורה.

אנו עורכים ומוציאים לאור, ספרים שונים העוזרים להבנת המשנה ועוסקים בהחדרתה לרובדים עמוקים של ציבורים נרחבים.

זאת מלבד עלוני הסברה תקופתיים שיוצאים בזמנים מיוחדים כגון בתחילת לימוד סדר משניות חדש וכיו"ב [מהכותרות שהוטמעו בציבור הרחב: "יש לך חמש דקות ביום?!". "חכם מה הוא אומר…". "שכל יהודי יתחבר לתורה הקדושה". "המשנה שמשנה את הנשמה". ועוד ועוד].

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.